Bordslampa ABO Randers

Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, ABO Randers, Danmark, 1960/70-tal, krom, höj och sänkbar, maxhöjd 54 cm

Bruksslitage

859912

2020-12-28