Industristolar 1 par ca 1950-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INDUSTRISTOLAR, 1 par, metallunderrede, höj- och sänkbara, sits och rygg i betsat trä, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

859913

2021-01-11