JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 23), kol på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 36x33 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859914

2021-04-18