Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), komposition, målad och bearbetad kartong, otydlig signering, daterad 72, ca 56x73 cm

859915

2021-01-11