JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 14), blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 41x32 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersreva

859916

2021-04-18