Eric H Olson färglitografi

Eric H Olson färglitografi
Eric H Olson färglitografi
Eric H Olson färglitografi
Eric H Olson färglitografi
Eric H Olson färglitografi
Eric H Olson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIC H OLSON (1909-1995): Komposition, signerad Eric H. Olson och numrerad 3/90, färglitografi, bildstorek ca 86x58 cm

859921

2020-12-27