Gert Marcus skulptur

Gert Marcus skulptur
Gert Marcus skulptur
Gert Marcus skulptur
Gert Marcus skulptur
Gert Marcus skulptur
Gert Marcus skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008), "böjd vertikal", signerad och daterad på sockeln GM-96, plexiglas och sockel i trä 30x30 cm, totalhöjd inkl. sockel 180 cm

Smärre repor

859922

2020-12-27