JOHN JON-AND: Kändis

JOHN JON-AND: Kändis
JOHN JON-AND: Kändis
JOHN JON-AND: Kändis
JOHN JON-AND: Kändis
JOHN JON-AND: Kändis
JOHN JON-AND: Kändis
JOHN JON-AND: Kändis
JOHN JON-AND: Kändis

Såld för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Kändis, akvarell på papper, signerad i blyerts Jon-And, bildmått 23x20 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

pappersveck

859926

2021-04-18