JOHN JON-AND: Balettcoachen

JOHN JON-AND: Balettcoachen
JOHN JON-AND: Balettcoachen
JOHN JON-AND: Balettcoachen
JOHN JON-AND: Balettcoachen
JOHN JON-AND: Balettcoachen
JOHN JON-AND: Balettcoachen
JOHN JON-AND: Balettcoachen
JOHN JON-AND: Balettcoachen

Såld för:

300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Balettcoachen, blyerts på papper, signerad i blyerts Jon-And Balett Mars 5, bildmått 28x21 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

vågigt papper

859931

2021-04-18