JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)

Såld för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 28), kol på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 47x30 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859933

2021-04-18