Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARCO ZOTTA (Född 1945), bordslampa, "Arcobaleno", svartlackerad metall, höjd ca 41 cm
Slitage och repor, SAV garanterar ej funktionen, fungerar vid inskrivningstillfället
859935
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här