Bordslampa Marco Zotta

Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta
Bordslampa Marco Zotta

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MARCO ZOTTA (Född 1945), bordslampa, "Arcobaleno", svartlackerad metall, höjd ca 41 cm

Kuntoraportti

Slitage och repor, SAV garanterar ej funktionen, fungerar vid inskrivningstillfället

859935

Päivämäärä:

2020-12-28