Bordslampa Marco Zotta
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MARCO ZOTTA (Född 1945), bordslampa, "Arcobaleno", svartlackerad metall, höjd ca 41 cm
Kuntoraportti
Slitage och repor, SAV garanterar ej funktionen, fungerar vid inskrivningstillfället
859935
Päivämäärä:
2020-12-28