JOHN JON-AND: Olof Thunström

JOHN JON-AND: Olof Thunström
JOHN JON-AND: Olof Thunström
JOHN JON-AND: Olof Thunström
JOHN JON-AND: Olof Thunström
JOHN JON-AND: Olof Thunström
JOHN JON-AND: Olof Thunström
JOHN JON-AND: Olof Thunström
JOHN JON-AND: Olof Thunström

Såld för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): Olof Thunström, kol på papper, signerad och daterad i blyerts Jon-And 9.11-39 Olof Thunström, bildmått 33x23 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

859938

2021-04-18