Claude Weisbuch

Claude Weisbuch
Claude Weisbuch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): "Hommage a Léonard de Vinci", signerad Weisbuch, 19/50, litografi, ca 59x42 cm

859939

2020-12-28