JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)

JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)
JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 26), blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 51,5x25 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

859942

2021-04-18