Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Komposition med figurer, signerad och daterad Peter Dahl -77, färglitografi, bildmått ca 55x41 cm

Smärre fläckar

859944

2020-12-28