Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Komposition med figurer, signerad och daterad Peter Dahl -77, färglitografi, bildmått ca 55x41 cm
Smärre fläckar
859944
2020-12-28