Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÖKSPALL, krom, 1960-tal, rödklädd, etikettmärkt Lindqvist, höjd ca 59 cm
Slitage
859947
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här