Thorvald Rygaard oljemålning

Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORVALD RYGAARD (Norge, 1872-1939): Kustlandskap, signerad och daterad T. Rygaard 1933, olja på duk, bildmått 54x90 cm

859958

2021-01-10