Alejo Vida-Quadras oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEJO VIDAL-QUADRAS (1919-1994): Porträtt av grevinnan Bonde (född Hachette), signerad och daterad Vidal-Quadras -69, olja på duk, ca 116x81 cm

859971

2021-01-02