Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Bergsund", signerad Axel Fridell, monogramsignerad i plåten AF 1933, torrnålsetsning, ca 30x20 cm

859974

2020-12-28