Golvlampa Fog og Mørup

Golvlampa Fog og Mørup
Golvlampa Fog og Mørup
Golvlampa Fog og Mørup
Golvlampa Fog og Mørup
Golvlampa Fog og Mørup
Golvlampa Fog og Mørup
Golvlampa Fog og Mørup
Golvlampa Fog og Mørup
Golvlampa Fog og Mørup
Golvlampa Fog og Mørup

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JO HAMMERBORG, golvlampa, lackat och kromat stål samt lackade aluminiumskärmar, Fog og Mørup, Danmark, 1970-tal, höjd ca 161 cm

Skador: Funktion garanteras ej, någon repa

859982

2021-01-10