Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): badande kvinna, signerad Ulf Gripenholm, 87/210, färglitografi, bladmått ca 50x57 cm

859985

2020-12-31