Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): badande kvinna, signerad Ulf Gripenholm, 87/210, färglitografi, bladmått ca 50x57 cm
859985
2020-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här