Pablo Picasso efter litografiskt tryck

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PABLO PICASSO, efter, "Feille d´etudes", litografiskt tryck, ca 41x52 cm, numrerad med blyerts 400/500

Smärre gulnad

859987

2020-12-31