Philip von Schantz litografi Vita vinbär

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vita vinbär i trälåda, signerad och daterad Schantz -82 samt numerad 152/170, ca 34x39 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

859991

Päivämäärä:

2020-12-31