Philip von Schantz litografi Vita vinbär
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vita vinbär i trälåda, signerad och daterad Schantz -82 samt numerad 152/170, ca 34x39 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
859991
Päivämäärä:
2020-12-31