Nybro armaturfabrik golvlampa

Nybro armaturfabrik golvlampa
Nybro armaturfabrik golvlampa
Nybro armaturfabrik golvlampa
Nybro armaturfabrik golvlampa
Nybro armaturfabrik golvlampa
Nybro armaturfabrik golvlampa

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NYBRO ARMATURFABRIK, golvlampa, med vit plastskärm samt förkromad metallstomme, etikettmärkt ´´NAFA´´, höjd ca 185 cm

Ingår i temaauktionen Modern Belysning

Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

859996

2021-01-10