Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN KUMLIN (1892-1967): 3 st, Fjällandskap, bl.a "Lappar i Akkafjällen" olja på pannå resp olja,44x85, 37x45 resp 29x39 cm
Smärre slitage
859997
2020-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här