Sven Kumlin

Sven Kumlin
Sven Kumlin
Sven Kumlin
Sven Kumlin
Sven Kumlin
Sven Kumlin

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN KUMLIN (1892-1967): 3 st, Fjällandskap, bl.a "Lappar i Akkafjällen" olja på pannå resp olja,44x85, 37x45 resp 29x39 cm

Smärre slitage

859997

2020-12-31