Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MOVADO, armbandsur, 18k guld, manuell, plexiglas, armband i skinn, 1960-tal, diameter 34 mm
Glas med repor, gravyr fungerade vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
859998
2021-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här