Movado armbandsur

Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MOVADO, armbandsur, 18k guld, manuell, plexiglas, armband i skinn, 1960-tal, diameter 34 mm

Glas med repor, gravyr fungerade vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

859998

2021-01-02