Armbandsur Seiko Sea Horse
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEIKO SEA HORSE, armbandsur, 1960-tal, automat stål och gulddoublé, plexiglas, datum, centrumserkund diam ca 36 mm
Bruksslitage, fungerar vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej
860004
2020-12-31