Armbandsur Seiko Sea Horse
Closed
2020-12-31
860004
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SEIKO SEA HORSE, armbandsur, 1960-tal, automat stål och gulddoublé, plexiglas, datum, centrumserkund diam ca 36 mm
Bruksslitage, fungerar vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej