Armbandsur Seiko Sea Horse

Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse
Armbandsur Seiko Sea Horse

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SEIKO SEA HORSE, armbandsur, 1960-tal, automat stål och gulddoublé, plexiglas, datum, centrumserkund diam ca 36 mm

Bruksslitage, fungerar vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej

860004

2020-12-31