Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Blå druvor", signerad och daterad v Schantz -86, 46/180, färglitografi, 53x38 cm
860017
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här