Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Blå druvor", signerad och daterad v Schantz -86, 54/275, färglitografi, 44x62 cm

860018

2020-12-30