Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CARL AXEL ANDREAS LUNDBERG (född 1973): "Will Smith", 1997, signerad och numrerad 5/20, fotografi, bladmått ca 60x60 cm i svart ram.
860023
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här