Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Vy mot Stadshuset, signerad Sjöholm samt dedikation, olja på pannå, ca 44x54 cm

Smärre slitage, enstaka färgbortfall

860024

2020-12-30