Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, trä, Japan, Meiji-perioden (1868-1912), föreställande Gama Sennin med paddor, basen med signatur, höjd 26,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Saknar stav i vänster hand, smärre slitage
860028
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här