Figurin trä Japan Meiji-perioden

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, trä, Japan, Meiji-perioden (1868-1912), föreställande Gama Sennin med paddor, basen med signatur, höjd 26,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Saknar stav i vänster hand, smärre slitage

860028

2021-02-28