Ring silver/ 18K Antik
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RING, silver/ 18K, antik, svensk kontrollstämpel, 1916, oval fasettslipad onyx, krans med små diamanter med äldre slipning, stl ca 18 1/2 jmfr 58, vikt ca 3.2 g
Åldersrelaterat slitage. Diamanter med små naggar förekommer.
860035
2021-01-03