GUNNAR SMOLIANSKY: Krackelering

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Krackelering, signerad och daterad a tergo Gunnar Smoliansky 22 juni 1978. Gelatinsilverfotografi, bildyta 9x6 cm.

Ej examinerad ur ram

860041

2021-01-14