GUNNAR SMOLIANSKY: Stilleben

GUNNAR SMOLIANSKY: Stilleben
GUNNAR SMOLIANSKY: Stilleben
GUNNAR SMOLIANSKY: Stilleben
GUNNAR SMOLIANSKY: Stilleben
GUNNAR SMOLIANSKY: Stilleben
GUNNAR SMOLIANSKY: Stilleben

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Stilleben, signerad och daterad a tergo Gunnar Smoliansky 22 juni 1978, gelatinsilverfotografi, 9x6 cm

Ej examinerad ur ram

860042

2021-01-14