NINA KORHONEN: Buske

NINA KORHONEN: Buske
NINA KORHONEN: Buske
NINA KORHONEN: Buske
NINA KORHONEN: Buske
NINA KORHONEN: Buske
NINA KORHONEN: Buske

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NINA KORHONEN (född 1961): Buske, signerad och daterad a tergo Nina Korhonen 1992, ed. 5/25, gelatinsilverfotografi, 25x25 cm.

Ej examinerad ur ram

860045

2021-01-14