GUNNAR SMOLIANSKY: Fjärdlång

GUNNAR SMOLIANSKY: Fjärdlång
GUNNAR SMOLIANSKY: Fjärdlång
GUNNAR SMOLIANSKY: Fjärdlång
GUNNAR SMOLIANSKY: Fjärdlång
GUNNAR SMOLIANSKY: Fjärdlång
GUNNAR SMOLIANSKY: Fjärdlång

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Fjärdlång, signerad ocoh daterad a tergo 1972, gelatinsilverfotografi, 16,5x11 cm.

Ej examinerad ur ram.

860052

2021-01-14