Knud Edsbjerg olja på duk

Knud Edsbjerg olja på duk
Knud Edsbjerg olja på duk
Knud Edsbjerg olja på duk
Knud Edsbjerg olja på duk

Såld för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

KNUD EDSBJERG (1911-2003), olja på duk, hästar och ko på grönbete, 49x40 cm.

Smärre ytslitage.

860058

2021-01-17