Knud Edsbjerg olja på duk
Valmis
2021-01-17
860058
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
KNUD EDSBJERG (1911-2003), olja på duk, hästar och ko på grönbete, 49x40 cm.
Smärre ytslitage.