Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
KNUD EDSBJERG (1911-2003), olja på duk, hästar och ko på grönbete, 49x40 cm.
Smärre ytslitage.
860058
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här