Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
FÅTÖLJ, 1960/70-tal, textilklädd, armlän och ben i betsad bok, sitthöjd ca 39 cm.
Bruksslitage.
860084
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här