Fåtölj 1960/70-tal

Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, textilklädd, armlän och ben i betsad bok, sitthöjd ca 39 cm.

Bruksslitage.

860084

2021-01-10