Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, monogramsignerad och daterad 2014, svartpatinerat gjutjärn, höjd ca 34, längd 32 cm
860089
2020-12-28