Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
PENTTI SARPANEVA, ring, bronze, Finland, 1960-tal, formgiven enligt uppgift med inspiration av bysantinsk formspråk, justerbar öppen skena, vikt ca 15.2 g
Bruksskick.
860100
2021-01-03