Klubbat för:
3 600 SEK
2 500 SEK
KANDELABRAR 2 dlr, 1880-tal, för fyra ljus vardera, brännförgyllda, höjd ca 43 cm, troligen ursprungligen tillhört ett klockgarnityr
Åldersrelaterat slitage, fötteran ojämna, vickar
860107
2021-01-03