HILDING LINNQVIST: Åsknedslag

HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag
HILDING LINNQVIST: Åsknedslag

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HILDING LINNQVIST (Sverige, 1891-1984): Åsknedslag, monogramsignerad GOHL, olja på pannå, 81 x 65 cm.

860111

2021-02-28