Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HILDING LINNQVIST (Sverige, 1891-1984): Åsknedslag, monogramsignerad GOHL, olja på pannå, 81 x 65 cm.
860111
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här