Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "The Loss", signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1986, Berlin, objekt bemålat trä, 73x34x32 cm
ÖVRIGT:
Utställd i Berlin
860133
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här