Jan Håfström "The Loss"

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "The Loss", signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1986, Berlin, objekt bemålat trä, 73x34x32 cm

ÖVRIGT:
Utställd i Berlin

860133

2020-12-28