Matbord valnöt

Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt

Klubbat för:

8 400 SEK

4 000 SEK

MATBORD, 1960/70-tal, fanerat i valnöt, beskuren dekor, 3 iläggsskivor à 45, höjd 74, 140x100 cm

860136

2020-12-28