Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PHILIPS, väggarmaturer, 3 st, 1900-talets mitt, vitlackerad metall, ledad arm i gulmetall, etikettmärkt Philips TYP 410, höjd ca 28 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador
860140
2020-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner