Väggarmaturer Philips

Väggarmaturer Philips
Väggarmaturer Philips
Väggarmaturer Philips
Väggarmaturer Philips
Väggarmaturer Philips
Väggarmaturer Philips
Väggarmaturer Philips
Väggarmaturer Philips
Väggarmaturer Philips
Väggarmaturer Philips

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PHILIPS, väggarmaturer, 3 st, 1900-talets mitt, vitlackerad metall, ledad arm i gulmetall, etikettmärkt Philips TYP 410, höjd ca 28 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytskador

860140

2020-12-28